Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: OchranaMotoru.cz

 

Už pátým rokem je Vám k službám naše oficiální zastoupení Flashlube CZ pro Českou a Slovenskou republiku.

Co se za uplynulé roky podařilo? Pojem motorová aditiva pro LPG/CNG byl ještě před několika lety téměř neznámý pojem. Výrazným způsobem jsme se podíleli na propagaci motorových aditiv pro LPG/CNG a jejich přínosu pro řidiče vozidel s pohonem na plyn. Máme jedinečné spotřebitelské testy TÜV. U příležitosti našeho pětiletého výročí jsme pro Vás připravili speciální akční nabídky:

Elektronická dávkovací souprava v akci
pouze za 3.575 Kč s DPH (Původní cena 4.975 Kč)

Popis: Popis: Popis: cid:image005.png@01CD6F90.8379BE20

Při nákupu aditiva do LPG / CNG
DOSTANETE ZDARMA čistič trysek

Při nákupu samostatných balení aditiva Flashlube Valve Saver Fluid o obsahu 1 litr, 2.5 litru nebo 5 litrů dostanete během této akce ZDARMA 50ml balení čističe vstřikovacích trysek Flashlube Injector Cleaner v ceně 85 Kč (objem pro 50 litrů benzinu).

 

 

Popis: Popis: Popis: cid:image006.png@01CD6F90.8379BE20

 


Proč by měli uživatelé aut s pohonem na LPG používat benzinový Flashlube Injector Cleaner? Při jízdě na plyn je benzin používán jen při startu. Benzinové vstřiky proto pracují méně a vyžadují větší péči. Flashlube Injector Cleaner je bezsirný syntetický čistič vstřikovacích trysek, který účinně vyčistí a udržuje palivový systém motoru. Má výborné mazací vlastnosti, účinně chrání provoz auta a zlepšuje jeho jízdní vlastnosti.

Jedinečná nabídka obalu na rezervní kolo do 16“
se 40% slevou za pouhých 177 Kč (Původní cena 295 Kč)

Popis: Popis: Popis: cid:image009.png@01CD6F90.8379BE20

Poštovné u obalu je jen 35 Kč u platby předem.

Všechny uvedené akce k pětiletému výročí oficiálního zastoupení Flashlube CZ platí do 31. 8. 2012 nebo do vyprodání zásob. Pokud nemáte náš aktuální ceník produktů Flashlubenapište nám. Obratem vám ho pošleme. Od června nás také můžete navštívit v nové provozovně v centru Písku – Gregorova 8 (fotografie níže).

Popis: Popis: Popis: cid:image011.png@01CD6F90.8379BE20

 


 

Newsletter českého distributora produktů Flashlube je rozesílán v souladu s platným zněním zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, tj. výhradně zákazníkům a obchodním partnerům internetového obchodu OchranaMotoru.cz, příležitostně klientům a partnerům agentury abcRedakce.cz, případně na individuální vyžádání. Newsletter je bezplatně určen pro osobní potřebu adresátů. Veškeré údaje mají čistě orientační a časově omezenou platnost.

Pokud o další zasílání newsletteru nemáte zájem, stačí odeslat jednoduchou odhlašovací zprávu.

     Redakční servis a distribuce © 2012 abcRedakce.cz

 

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: OchranaMotoru.cz